Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás/ About us

 Jsme dvě studentky oboru kynologie na České zemědělské univerzitě, které milují zvířata. Doma máme tři fenečky, kterým se neustále věnujeme a snažíme se zdokonalovat. Upřednostňujeme formu učení za odměnu. Věnujeme se amatérskému chovu bezobratlých, máme doma činčiláka a potkany. 

We are two students cynology at the Czech University of Agriculture, who loves animals. We have three dogs, and we are practicing constantly. We prefer the form learning- reward. We also have chinchillas, rats, stick insect and mantis.

 

 

Nabízíme k odběru vymazlená činčilata, geneticky výhodné kombinace potkanů ( každý alespoň trochu genetiky znalý jedinec ví, co je to když potkan "nese gen"), a také pakobylky rohaté a pár druhů strašilek.

 

 

S našimi pejsky se věnujeme amatérskému tréninku agility, nyní zkoušíme metodu učení tzv "shaping" ( zde je velice hezký článek http://www.monamie.cz/posts/2180-shaping-naucte-sveho-psa-premyslet ) . Eva s beaglicí Viki se věnují dogtrekkingu. 

 

Něco o nás:

Eva- ráda tančím (nyní jsem si oblíbila zejména salsu), zpívám, jezdím na bruslích, ale největší vášní jsou samozřejmě moji mazlíččci- beaglice Vikča, fuzz potkanka Tigabela, kudlanka a některé druhy strašilek v našem společném strašilkáriu :)

About Eva: She loves dancing (salsa), singing, in-line skating, but her biggest passion is her beagle dog Viki, fuzz rat Tigabela, Mantis and insect in our terrarium

Vjera- ráda fotím, maluji, zpívám, jezdím na bruslích. Zbylé osazenstvo našeho skrmného bytečku patří mě- australský honácký russel whippet Asha, a jezevčíkovitá Viszla Tabitha. Dále potkánci Balear (Balů- s VP) a Dumbo rex potkaňák Rubáš, tři činčily - Baruna a její dva klubíčkové Lemon a Grep, pakobylky a ty druhy strašilek, které nepatří Evě.

About Vjera: I love photographing, painting, singing, in-line skating too. I have two dogs- both are mixed, Asha and Tabitha. I also have two rats- Balear and Rubas and three chinchillas- Berrinche (Baruna), Lemon and Grep, and insect as well.

 

Společně máme akvarium, kde máme drápatečku, sekavce a paví očka.

We have aquarium with fish, frog, and almoslittlesnake :))

 
 

 


Poslední fotografieStatistiky

Online: 1
Celkem: 16150
Měsíc: 632
Den: 37